Bodovi vredni opstanka

Fudbaleri Polimlja pobedili su na svom stadionu ekipu Radničkog iz Valjeva sa 3:1 (2:0), u okviru 28. kola Zone Drina. Strelci za domaće bili su Džanović u 23 i 61 minutu i Balija u 32, dok je jedini gol za goste postigao Tadić u 78. minutu. Polimlje je ovom pobedom gotovo izvesno izborilo opstanak u zonaškom društvu.
Borbena i poržtvovana igra od samog starta meča isplatila se i dala željeni rezultat na kraju, pa je na osnovu svega prikazanog na terenu domaći tim sasvim zasluženo stigao do bodova.
Nakon 28 odigranih kola Polimlje se nalazi na 11 mestu sa 38 bodova, i ostali rezultati išli su na ruku prijepoljskim fudbalerima pa su tako poraze pretrpeli direktni konkurenti za opstanak Zlatar iz Nove Varoši i Osečina.
Do kraja prvenstva ostalo je da se odigraju još dva gola, naredne sedmice Polimlje gostuje ekipi Zadrugara dok u poslednjem kolu na svom terenu dočekuje Jedinstvo iz Uba.