FK Fap: Poraz na startu prvenstva

Fudbaleri pribojskog Fapa porazom su započeli novu srpskoligašku sezonu u grupi „Zapad“. Na startu prvenstava bolji od Fapa bio je novajlija u ovom rangu takmičenja ekipa Šapina iz istoimene varošice nadomak Požarevca sa 2:1 (2:0).
Domaći fudbaleri od 6. minuta golom Dušana Cvetkovića povesli su sa 1:0, prednost domaćih je duplirana u samom finišu prvog dela igre i već tada je bilo izvesno da će „kamiondžije“ pognute glave napustiti stadion u Šapinama. Nadu gostima da mogu do pozitivnog rezultata dao je Ivan Vilaret golom u 54. minutu ali više od toga fudbaleri iz Priboja na ovom meču nisu mogli da urade.
Fap je utakmicu završio sa deset igrača, nakon grubog starta Pijevca u 89. minutu sudija Pavle Ilić iz Kragujevca pokazao je crveni karton i put u svlačionicu. U narednom kolu Fap u Priboju dočekuje ekipu Železničara iz Lajkovca, to će biti prilika da se stigne do prvih ovosezonskih bodova.