Fudbal: Fap porazom preuzeo “srpskoligaški fenjer”

Posle pet odigranih kola u Srpskoj ligi grupa Zapad fudbaleri pribojskog Fapa nalaze se na poslednjem 16. mestu. Popularni „fenjer“ kamiondžijama juče je u Priboju „uručila“ Sloga iz Požege pobedivši domaćina sa 2:0(0:0). Strelci za Slogu bili su Ćirović u 46 i Grujičić u 86 minutu meča.
Nakon bledog prvog poluvremena, bez izglednih šansi za gol na obe strane, gosti su se bolje snašli u nastavku meča i sasvim zasluženo stigli do tri nova boda. Ovo je treći uzastopni poraz fudbalera Fapa koji je još više podgrejao sumnje i pisanje medija da u klubu nešto ne štima. Pored finansijskih problema, kako saznajemo nedesciplina pojedinih igrača je ono sa čim očigledno rukovodstvo kluba ne može da se izbori.
Još uvek je rano za bilo kakve prognoze, sezona je duga i naporna ali ukoliko se u najkraće roku nešto ne promeni u klub, Fap će biti glavni kandidat za ispadanje iz Srpske lige ove sezone.
U narednom kolu Fap gostuje Šumadiji 1903 iz Kragujevca, to će biti prilika da se serija loših rezultata prekine. Ove sezone ruže ne svetaju ni Šumadiji, koja nakon 5. kola ima 3 boda, baš kao i klub iz Priboja, ali zahvaljujući boljoj gol razlici nalazi se ispred Fapa na tabeli.