Fudbaski klubovi iz Prijepolja osvojili po bod u ovom kolu

Samo tri minuta su delila fudbalere Polimlja da se sa “vrućeg” gostovanja “Slogi” iz Sjenice vrate kući sa tri osvojena boda, ali su na kraju morali da se zadovolje sa samo jednim bodom. Na kraju je rezultat glasio 1:1 (0:1).Gosti su došli u vođstvo pred kraj prvog poluvremena nakon što je jedan kontranapad kapiten Džanović završio pogotkom.
FK Polimlje Prijepolje
Kada je izgledalo da će na konto prijepoljskog zonaša biti uknjižena tri nova boda Milošević je u samom finišu iz jedne gužve savladao Despotovića za remi kojim svakako mogu da budu zadovoljniji domaći igrači.
Polimlje je posle ovog kola ostalo na 9. mestu Zone Drina sa 12. osvojenih bodova.U narednom kolu Polimlje se u Prijepolju sastaje sa Drinom iz Ljubovije, klub koji sa klupe predvodi bivši trener Polimlja Ivan Čančarević.

Župski Rubin remijem započeo novu sezonu

Župski Rubin Prijepolje

U prvom kolu II Futsal liga Srbije KMF “Župski Rubin” igrao je nerešeno pred svojim navijačima protiv KMF”Ivanjica” 4:4 (2:3) Strelci za Župski Rubin bili su Hanić, Luinović, Loncović i Kahrović. Naredno kolo igra se u nedelju kada prijepoljski fudbaleri gostuju ekipi KMF “Mašinac” u Kragujevcu.