Fudbaleri Zlatibora odbranili trofej u Kupu FSZO

U finalu Kupa FS Zlatiborskog okruga Zlatibor je kao gost savladao novovarški Zlatar sa 1-0 (0:0). Strelac jedinog gola na meču bio je Jovan Kastratatović u 46. minutu. Čajetinci su tako treći put u poslednjih pet godina došli do završnog koraka pred doigravanje za plasman u Kup Srbije, u kojem su učestvovali prethodne jeseni.

Nakon bledog prvog poluvremena gde se igralo uglavnom između dva kaznena prostora ključni detalj na meču desio se u prvom minutu drugog dela igre, kada je Kastratović silovitim udarcem sa ivice kaznenog prostora savlado čuvara mreže Zlatara Toma Despotovića. Posle primljenog gola zaigrao je domaćin agilnije, i u nekoliko navrata ozbiljno zapretio gostima međutim promene rezulata nije bilo pa je na kraju ekipa Zlatibora zasluženo stigla do trofeja.