Jasen nastavlja sa dobrim igrama

Fudbaleri Jasena nastavljaju sa dobrim igrama ove sezone u Zlatiborskoj okružnoj ligi. U vanrednom 5. kolu na “Rosuljama” pobeđena je ekipa Soko iz Bajine Bašte sa 2:0 (1:0). Brodarevci su poveli u 31. minutu autogolom odbrambenog igrača gostiju, konačan rezultat postavio je Adis Balija u 89. minutu iz penala.

Brodarevo: FK Jasen - FK Soko Bajina Bašta 2:0(1:0)

Brodarevo: FK Jasen – FK Soko Bajina Bašta 2:0(1:0)

Pored dva postignuta gola fudbaleri Jasena stvorili su veliki broj šansi pred golom gostujuće ekipe, pa je pobeda mogla biti i ubedljivija. Nakon ovog kola Jasen se nalazi na trećem mestu sa 12 bodova i ima samo bodom manje od prvoplasiranog dvojca Budućnosti iz Arilja i Poleta iz Rasne. Priliku da zaposedne čelo tabele tim iz Brodareva imaće već u nedelju kada gostuje “fenjerašu” Savincu.