Košarkaši Mileševca nastavili pobedonosni niz

Košarkaši Mileševaca slavili su u 11. kolo 2. RKLZS protiv ekipe GM032 rezultatom 93:63(23:17; 29:20; 24:8; 17;18). Osim uvodnih par minuta koji su protekli u rezultatskom egalu, od 4. minuta prve četvrtine Mileševac je stekao prednost koju je do kraja samo dodatno uvećavao. Nakon poluvremena, gosti su se konsolidovali, ubacili u startu dve trojke, i nagovestili borbu, ali to je bilo skoro sve što su uradili do kraja treće četvrtine, jer je Maksimović odgovorio sa 4 uzastopne trojke, od svojih 6 ukupno, iz četiri vezana napada, i tako postavio stvari na svoje mesto.
Da odnos pobeda i poraza posle ovog kola bude 11 – 0, poenterski najviše su „kumovali“ pomenuti Maksimović sa 26p (6 trojki), Jakovljević 5p, Sokić 7p, Drobnjak Miloš 13p, Drobnjak Rade 15p, Janjušević 10p, Lotrić 6p, Gluščević 4p, Drobnjak Filip 7p, i Pajević 2p.
Dobra uvertira sa 12 timskih trojki pred sledeći težak meč sa Ivanjicom, koji će se igrati sledećeg utorka u gradu pod Golijom koji će sigurno predstavljati veliki izazov za pulene trenera Golubovića.