Lider jedva do boda u Priboju

Fudbaleri Radničkog 1923 doputovali su u Priboj, na utakmicu poslednjeg jesenjeg kola Srpske lige grupa Zapad, kao favoriti sa epitetom jesenjeg prvaka. Međutim danas u gradu na Limu tu ulogu nisu opravdali, šta više do boda su uspeli da stignu u samom finišu meča.
Na Gradskom stadionu pokraj Lima pred oko 500 gledalaca, domaći fudbaleri su od samog starta krenuli silno motivisani da skinu skalp lideru. Nakon nekoliko promašenih šansi sa obe strane, u 37. minutu posle starta Andrića nad Hotom u kaznenom prostoru gostiju, sudija Petrović iz Čačka, opravdano je pokazao na belu tačku. Siguran egzekutor sa penala bio je Stefan Đonović, pa su „kamiondžije“ tako na odmor otišli sa jednim golom prednosti.
U nastavku meča, trener gostiju Radaković, napravio je nekoliko izmena, što se na kraju ispostavilo kao pravi potez. Sve do 80-tog minuta pribojci su sigurno držali prednost, onda je posle prodora po boku, loptu u kazneni prostor domaćina ubacio Krasić, na pravom mestu bio je Bojan Andrić i loptu poslao u mrežu pored nemoćnog Pijevca, za konačnih 1:1.
Radnički 1923 jesenju polusezonu završava kao lider sa 34 boda, dva više u odnosu na najbližeg pratioca ekipu Budućnosti „Krušik“, dok će ekipa Fapa prezimiti u sredini tabele sa 18 osvojenih bodova. U prvom kolu prolećneg dela sezone fudbaleri Fapa ugostiće ekipu Šapina.