Mlade nade prijepoljskog karatea osvojile sedam medalja

Karatisti karate kluba Euro iz Prijepolja imali su tokom vikenda zapažen nastup na karate turniru „Požega open“. Mlade nade prijepoljskog karatea osvojile su sedam medalja na izuzetno jakom takmičenju u Požegi. Dve medalje izvojevane su u ekipnoj konkurenciji, ostatak je osvojen u pojedinačnoj konkurenciji.

U kategoriji „ muških nada“ u ekipnoj konkurenciji u katama karatisti Eura okitili su se zlatnom medaljom, dok su pioniri ovog kluba osvojili srebro. U pojedinačnoj konkurenciji u katama zlatnu medalju osvojili su Aman Sipović i Emil Bećirović , dok je bronzanu medalju osvojila Aida Hamzić. U borbama zlato je pripalo Samiru Mušanoviću dok je srebro osvojio Sanin Mušanović.

Inače na „Požega openu“ učešće je uzelo više od 200 takmičara iz 18 klubova iz svih delova Srbije.