Nastavljena sumorna jesen kamiondžija (video)

Fudbaleri Fapa iz Priboja poraženi su na svom terenu u 14. kolu Srpske lige grupa Zapad od Mokre Gore iz Zubinog Potoka sa 0:3 (0:0). Golove za goste sa Kosova koje sa klupe predvodi bivši strateg kamiondžija Dalibor Kurćubić postigli su Baščarević iz penala u 46, i Hot u 48 i 52 minutu meča. Nakon ovog kola Fap je ostao na pretoslednjem 17 mestu sa svega 9 bodova, ali i sa malim izgledima da tu poziciju može popraviti pre početka prolećnog dela prvenstva, što će znatno otežati borbu za opstanak u ovom rangu takmičenja.

Posle bledog prvog dela igre bez pravih prilika za gol gosti iz Zubinog Potoka za svega 7 minuta postigli su tri gola. Prvo je opravdano dosuđen penal u gol pretvorio Baščarević, da bi dve kardinalne kreške u odbrani Fapa kaznio bivši igrač ovog kluba Hot i svom timu doneo tri nova boda. Ljubitelji fudbala u Priboju polako stiču utisak da njihov klub nije kadar da se nosi sa takmacima iz ovog ranga takmičenja, i da sve sluti ka povratku u zonaško društvo. U prilog ovoj konstataciji ide činjenica da su njihovi ljubimci zadnji gol postigli pre skoro 400 minuta tj u 10 kolu na gostovanju u Ubu dok na svom stadionu mrežu protivnika nisu zatresli od 13. septembra i meča 5. kola kada je sa 2:0 izvojevana pobeda nad Zeležničarom iz Lajkovca.

Do kraja jesenjeg dela prvenstva ostalo je da se odigraju još tri kola, naredne sedmice Fap očekuje teško gostovanje Proleteru, zatim u Priboj dolazi Budućnost Krušik dok zavesu na jesenji deo šampionata pribojci stupštaju gostovanjem u Požegi lideru na tabeli ekipi Sloge.