Odbojkašice Bambi voleja i košarkaši Mileševca nastavili pobedonosne serije

Odbojkašice Bambi voleja iz Prijepolja nastavile su „šetnju“ kroz Regionalnu ligu Zlatiborsko-moravičkog okruga, ostvarena je i 17. uzastopna pobeda. Prijepoljske odbojkašice pobedile su u gostima ekipu Stars iz Požege sa 3:0 u setovima. U dosadašnjih 17. kola izabranice Adisa Micanovića izgubile su samo jedan set, do završetka prvenstva ostalo je da se odigra još 5. kola, prva naredna prepreka odbojkašicama Bamibi voleja biće ekipa Slobode.
Košarkaši Mileševca takođe su nastavili svoj pobedonosni niz u Drugoj muškoj RL – ZAPAD 1 – grupa B, u derbi utakmici pred svojim navijačima pobeđena je ekipa Morave iz Zablađa sa 97:79, po četvrtinama 33.17; 29:20; 20:20, 15:22. Kompletna igra prikazana tokom celog meča je bila zaista za uživanje, kako dolikuje lideru na tabeli, utisak stručnog štaba je da je ovo možda i najbolja utakmica tima do sada. Na obe strane terena se iskazao Janjušević, dobru igru u odbrani je krunisao poenima u napadu, upisao je 20p, a pratio ga je kolega na centarskoj poziciji Jakovljević sa 19p. Drobnjak Rade je bio najefikasniji sa 31p, Maksimović je dodao 13. Od prve četvrtine košarkaši Mileševca nametnuli su svoj stil igre, jaka odbrana je donosila lakše poene na drugom kraju terena, i rezultat nijednog trena nije dolazio u pitanje. Ovo je bila 14. uzastopna pobeda tima iz Prijepolja.