Polimlje ubedljivo pred svojim navijačima

U 12. kolu Zone Drina pobeda fudbalera Polimlja protiv ekipe OFK Divci 4:0 (1:0). Sa četiri lopte u mreži ispraćeni su gosti put Valjeva, sa suncem “okupanog” Gradskom stadiona u Prijepolju. Pobeda izabranika Kuzmana Babeua, izuzev tri nova boda donosi i još veći optimizam pred završenicu jesenje dela prvenstva, da Polimlje može dočekati zimu među prvih pet ekipa ovog ranga takmičenja. Nije sve u igri domaćina bilo besprekorno, bilo je i grešaka, naročito u prvih pola sata igre, kada su gosti stvorili nekoliko šansi za gol. Međutim, zahvaljujući golmanu domaćih ali i “okviru gola” mreža je ostala netaknuta.
Igrao se poslednji minut prvog poluvremena, kada je Mirza Memović, nakon dobro izvedenog kornera, doveo svoj tim u vodstvo. Drugi gol delo je Džanovića u 52 minutu, samo tri minuta kanije nakon auto gola prednost je već bila 3:0, da bi konačan rezultat postavio Petrović fantastičnim udarcem u 75. minutu meča.

Posle 12. odigranih kola Polimlje se nalazi na 8 mestu sa 19 osvojenih bodova. Koliko je ove sezone Zona Drina ujednačena, govori podatak da trećeplasirani tim Rađevac, ima samo tri boda više od Polimlja. Na prvom mestu nalazi se Provo sa 30 bodova, druga je ekipa Jedinstva iz Uba sa 24 boda.
U narednom kolu tim iz Prijepolja gostuje u Bajinoj Bašti, ekipi Sloge koja ima bod više od Polimlja i nalazi se za jedno mesto ispred na tabeli.