Poslednja utakmica pokazala odraz stanja u kojem se Polimlje nalazi (video)

Fudbaleri Polimlja poraženi su u poslednjem 30. kolu Zone Drina na svom terenu od Radničkog iz Valjeva sa 0:3 (0:1). Golove za goste postigli su Vladimir Đukić u 9 minutu, Aleksandar Todorović u 70 i Nebojiša Stefanović u 85. minutu. Uprkos ubedljivom porazu tim iz Prijepolja sezonu je završio na 7. mestu sa 12 pobeda, 6 nerešenih i 12 poraza i ukupno osvojena 42 boda. Od naredne sezone iz Zone Drina u veći rang seli se Provo, dok su iz lige ispali Sevojno, Osečina i Jedinstvo 1945.

Čaršijske spekulacije da u klubu nakon odlaska Muškića sa predsedničkog mesta stvari ne funkcionišu onako kako bi trebalo ispostavile su se tačnim, u to je mogla da se uveri u subotu i malobrojna publika na Gradskom stadionu. Naime, posle prvog sudijskog zvižduka domaći igrači posedali su na travnati tepih i tako ostali skoro jedan minut iskazavši takvim gestom revolt na odnos uprave kluba prema igračima. U duhu fer pleja korektni gosti iz Valjeva u tom treutku nisu želeli da pređu na polovinu Polimlja i ušetaju se u mrežu. Za ovako loše stanje u klubu fudbalska javnost u gradu na Limu krivca vidi u pojedinim članovima uprave i treneru koji su se tokom najvećeg dela prolećne sezone bavili stvarima koje nemaju veze sa fudbalom što se u poslednjih deset kola odrazilo kako na rezultat tako i na pomeremećene međuljudske odnose u klubu.

Tokom letnje pauze klub očekuje i izborna skupština što će biti prilika da se neke stvari promene, da se klub konsoliduje i sa novim ljudima krene u stvaranje tima i za novu sezonu.