DRUŠTVO

Bosanka upravljala vozilom kroz Prijepolje pod dejstvom narkotika

Prijepolje – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Prijepolju isključili su iz saobraćaja dvadesetdvogodišnju ženu iz Bosne i Hercegovine koja je upravljala „pežoom“ pod dejstvom amfetamina i metamfetamina.

Foto: A.Rovčanin

Određeno joj je zadržavanje i protiv nje će biti podneta odgovarajuća prekršajna prijava.

Ministarstvo unutrašnjih poslova apeluje na sve učesnike u saobraćaju da poštuju zakon i da ne upravljaju vozilima pod dejstvom alkohola ili narkotika, kako bi se očuvala bezbednost svih građana.

PP Media

Povezane stavke

Novovaroški komunalci  uz pomoć države nabavljaju specijalizovano vozilo za probijanje kanalizacije

adminpp033

Janković: Žene razvojni potencijal čitavog društva

adminpp033

Zanosni mirisi domaće kuhinje

adminpp033