Dva zlata za Kristinu Radivojević

Drugog dana takmičenja na Prvenstvu Centralne Srbije u atletici za seniore i seniorke koje se održava u Kragujevcu na stadionu Čika Dača, odlične rezultate ostvarili su atletičari AK ”Polet” iz Prijepolja.
Kristina Radivojević osvojila je dve slatne medalje, prvo je trijumfovala u skoku u vis preskočivši 165 cm što je njen novi lični rekord da bi nešto kasnije trijumfovala i u bacanju kugle sa 10,80m. Još jedna mlada atletičarka iz Prijepolja došla je do medaje u ovoj disciplini, Denisa Mujezinović osvojila je bronzu sa 10,14m. Zapažen rezultat ostvarila je i Milena Kiijanović u trci na 100m gde je trku završila na 4 mestu.
Učešće na ovom takmičenju uzelo je 160 takmičara iz 28 klubova, iz AK “Polet” ističu na su izuzetno zadovoljni ostvarenim rezultatima svojih atletičara na ovom jakom takmičenju.