Fudbaleri FK Polimlja poraženi od Prova

Fudbaleri Polimlja prekinuli su niz od dve vezane pobede i poraženi su u utakmici 11 kola Zone Drina od ekipe Prova sa 1:0. Tim iz okoline Šapca bolje se snašao po izuzetno teškom terenu za igru i golom Borisa Managa u ranoj fazi meča došao do 3 boda.Ključni detalj na utakmici desio se u 3 minutu kada je Managa pravovremeno reagovao i savladao golmana Koča.Prijepoljski fudbaleri bili su bolji rival u drugom poluvremenu ali je realizacija izostala i promene rezultata nije bilo.U igri ekipe Polimlja osetio se izostanak Stranjakovića koji je zbog parnih kartona propustio ovu utakmicu.
Posle ovog kola izbranici Ivana Čančarevića zauzimaju 9 mesto na tabeli sa 14 osvojenih bodova i utakmicom manje u odnosu na rivale.U Zoni Drina neprikosnoveni lider je ekipa Zlatibora koja je trijumfovala i u ovom kolu u gostima protiv Budućnosti sa 1:4 i ima 31 bod,7 više od drugoplasirane Sloge iz Bajine Bašte.Na začelju tabele nalaze se Zlatar iz Nove Varoši koji je poražen i u ovom kolu i ekipa Brezovice.
Narednu utakmicu Polimlje igra u nedelju 1 novembra kada u Prijepolje dolazi Rađevac.Meč se igra na gradskom stadionu od 13i30h.