Fudbaleri Polimlja prekinuli seriju loših rezultata

U 25. kolu Zone Drina fudbaleri Polimlja pobedili su u gostima Brezovicu sa 1:3(0:2) i na taj način prekinuli seriju loših rezultata koja je dovela u pitanje i opstanak kluba u ovom rangu takmičenja. Strelci za Polimlje bili su Džanović u 6, 57 i Pjanović u 26 minutu, počasni gol za domaćina koji će se od naredne sezone takmičiti u Okružnoj ligi postigao je Šćepanović u 82 minutu.
Prijepoljskom zonašu išli su na ruku i ostali rezultati gde su direktni konkurenti u borbi za opstanak pretrpeli poraze, Zlatar od Rađevca 1:0, Ribnica je poražena od Prova sa 2:1, dok je Osečina izgubila od Zadrugara 1:0. Nakon ovog kola Polimlje ima 31 bod i nalazi se na 11. mestu, odmah ispod su Osečina sa 30, zatim Zlatar i Ribnica sa 29. bodova, poslednja dva mesta zauzimaju Budućnost i Brezovica koji su izgubili sve šanse za opstanak u ligi.
Naredne nedelje Polimlje u Prijepolju dočekuje ekipu Prova, meč se igra od 17h na Gradskom stadionu.