Polimlje u zadnjoj minuti meča ostalo bez dva boda

Fudbaleri Polimlja igrali su nerešeno 2:2 sa Rađevcem iz Krupnja u 12 tom kolu Zone Drina.I ako početak utakmice nije nagoveštavao ovakav epilog, gosti su i četvrtu utakmicu za red u na strani napustili teren uzdignuta čela.Da su prekidi najači adut fudbalera Polimlja ove jeseni videlo se u 12 tom minutu kada je Rizovski odlično izveo prekid Stranjaković se našao na pravom mestu i Polimlje je povelo sa 1:0.Nastavili su sa napadima izabranici Čančarevića pa se u 20 tom min utu i prečka gostiu uzdrmala šut Rovčanina završio je na okviru gola.Mogao je i Balija koji minut kasnije da se upiše u strelce ali je njegov udarac zaustavio golaman tima iz Krupnja.I onda, u smiraju prvog poluvremena prvu grešku odbrane Polimlja ,koja ruku na srce do tada i nije imala posla,koristi Pajić i poravnava rezultat na 1:1,igrao se 43. minut meča.
Nastavilo je Polimlje sa napadima i u drugom poluvremenu,takva igra dala je rezultat u 61-vom minutu kada Balija koristi kiks odbrane Rađevca i lob udarcem glavom donosi opet prednost svom timu.I onda kada su svi na stadionu očekivali da se tim rezultatom i završi meč usledio je šok za sve prisutne,igrao se 93-ći minut kada posle prekida gostiju nespretno reaguje Reković i šalje loptu u mrežu nemoćnog Koča za veliku radost gostiju i konačnih 2:2.Da apsurd bude veći to je Rekoviću bio i prvi kontakt sa loptom jer je samo tridesetak sekundi ranije ušao u igru.
Posle ovog kola Polimlje ostaje na devetoj poziciji sa 15 bodova i utakmicom manje od rivala,neprikosnoveni lider ovog ranga je Zlatibor sa 34 osvojena boda koji je pobedio i u ovom kolu,ovoga puta“ stradala“ je slabašna Brezovica sa 2:0.U narednom kolu prijepoljski zonaš putuje u Valjevo gde se sastaje sa Radničkim.