HRONIKA

Prijepoljac vozio sa 2,57 promila alkohola

Prijepolje – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Prijepolju isključili su iz saobraćaja pedesettrogodišnjeg vozača koji je sa 2,57 promila alkohola u organizmu upravljao putničkim vozilom marke „ford“.

Foto: A.Rovčanin

Vozaču je zbog nasilničke vožnje određeno zadržavanje i protiv njega će biti podneta odgovarajuća prekršajna prijava.

Apelujemo na vozače da ne upravljaju vozilom pod dejstvom alkohola, kao i da poštuju sve saobraćajne propise, jer na taj način čuvaju svoj i živote drugih učesnika u saobraćaju.

PP Media

Povezane stavke

Krivična prijava zbog pretnji telefonom u Prijepolju

adminpp033

Brodarevci uhapšeni zbog nedozvoljene trgovine duvanom

adminpp033

Za Ginisa: Vozač kamiona sa 5,50 promila alkohola zadržan kod Nove Varoši

adminpp033