SPORT

Šest medalja za Karate klub “Euro” iz Prijepolja na turniru u Vrnjačkoj Banji

Prijepolje/Vrnjačka Banja – U nedelju je u Vrnjačkoj Banji održan međunarodni karate turnir pod nazivom “Vrnjačka Banja”, na kojem je učestvovalo 33 ekipe iz Srbije, Crne Gore, Severne Makedonije, Bugarske i Bosne i Hercegovine. Turnir je bio namenjen mlađim kategorijama i okupio je više od 400 takmičara, što potvrđuje veliki interes i kvalitet takmičenja.

Foto: PP Media Prijepolje

Karate klub “Euro” iz Prijepolja predstavio se sa tri mlada takmičara, koji su nastupali u disciplinama borbe i kate, ostvarivši izvanredan rezultat – ukupno šest osvojenih medalja.

U borbama, bronzanu medalju u kategoriji +47 kg za muške nade osvojio je Konstantin Cvijović, dok je Mateja Zindović takođe osvojio bronzu u kategoriji -45 kg među pionirima. Vuk Jevtović se okitio takođe bronzanom medaljom u kategoriji +45 kg.

U disciplini kate Vuk Jevtović je u CB klasi za pionire osvojio drugo mesto i srebrnu medalju. Mateja Zindović je u istoj klasi stigao do trećeg mesta i bronzane medalje, dok je Konstantin Cvijović kao kadet u B klasi takođe zauzeo treće mesto i osvojio bronzu.

Ovaj uspeh mladih karatista iz Prijepolja još jednom potvrđuje kvalitet rada u Karate klubu “Euro” i predstavlja podstrek za dalje uspehe na domaćim i međunarodnim takmičenjima.

PP Media

Povezane stavke

Prvoligaš iz Priboja doveo pojačanje iz Boke juniors

adminpp033

Sportske igre mladih kreću iz Priboja, sve spremno za spektakl

adminpp033

Ekipa „RDS Company 2018“ iz Prijepolja učesnik Ramazanskog turnira u Novom Pazaru

adminpp033