HRONIKA

Ronioci Žandarmerije u potraziu za nestalim Prijepoljcem na dnu Lima pronašli kombi vozilo

Prijepolje – Ronilačke ekipe Žandarmerije, tragajući za telom Prijepoljca Z. Ž. (53), koji je automobilom krajem januara sleteo u Lim u mestu Bistrica, pronašli su na dnu reke, na dubini većoj od deset metara, kombi vozilo za koje se pretpostavlja da je pre nekoliko godina sletelo u reku, saznaje prijepoljski portal “PP Media”.

Tragali za Z.Ž. pronašli kombi vozilo na dnu Lima, foto: PP Media

Kako se sumnja, automobil je vlasništvo prijepoljske firme koja se bavi prodajom bele tehnike, a čiji je vozač pre nekoliko godina sleteo u reku i tada uspeo da se spasi iz nabujalog Lima, dok je automobil potonuo na dno.

Ronioci Žandarmerije, sa čamcima i teškom dizalicom, od ranih jutarnjih časova nalaze se u Bistrici, gde tragaju za Z.Ž. koji je kako se pretpostavlja, 25. jauara vozilom “reno” dok se kretao iz pravca Prijepolja ka Novoj Varoši, prešao u levu traku kolovoza i kod Džurovskog mosta sletelo u nabujali Lim. Ceo slučaj zabeležile su nadzone kamere sa jednog objekta, a očevidci su pozvali policiju i Hitnu pomoć koji su ubrzo došli na mesto nesreće ali pomoći nije bilo, automobil je potonu na dno.

Potraga za Z.Ž. idalje se nastavlja.

PP Media

Povezane stavke

Tinejdžer iz Prijepolja udario automobilom u semafor i pobegao sa mesta nezgode

adminpp033

Drama kod Prijepolja – vozač “renoa” izgubio kontrolu i sleteo niz liticu

adminpp033

Sudar kamiona i putničkog vozila kod Brodareva

adminpp033