Zaposlenima u izolaciji i obolelima od virusa korona isplaćuje se cela plata

Vlada Srbije je na današnjoj sednici preporučila svim poslodavcima da svojim zaposlenima koji se nalaze u samoizolaciji, ili su oboleli od virusa COVID-19, zbog neposrednog izlaganja riziku zbog obavljanja svog posla, obezbede pravo na naknadu zarade u visini od sto odsto.

Na sajtu Ministarstva zdravlja svi građani mogu samostalno popuniti zahtev za izdavanje potvrde o izolaciji, navodi se u saopštenju vlade.

PP Media

Related posts

Nova krađa u Priboju, sudija Miroslav Miletić odlučio derbi – Fap preti istupanjem iz lige

Učenička zadruga „Polimka“ iz Brodareva: Znanje pretvaraju u organski proizvod

Stamatović: Zlatni borovi zasijaće na Zlatiboru, planini koja nikada ne gubi svoj šarm