PPmedia
INFO

Održana sednica Stalnog komiteta MOSI

U sali Skupštine opštine Pljevlja održana je sednica Stalnog komiteta MOSI i Skupštine MOSI. Za predsednika Stalnog komiteta MOSI izabaran je Ljubiša Ćurčić, dok je za Sekretara ovog tela izabaran Borjan Džogaz. Delegati su na sednici skupštine MOSI za predsednika Skupštine izabrali Tarika Gadžovića, dok će funkciju sekretara skupštine obnašati Borjan Džogaz.
U ime domaćina igara prisutne je pozdravio predsednik opštine Pljevlja Mirko Đačić, koji je i predsednik Organizacionog odbora 54. MOSI Pljevlja 2017. On je istakao da će opština sa severa Crne Gore biti dobar domaćin najveće sportske amaterske manifestacije u regionu.
Tokom skupštine razgovaralo se između ostalog i o raspisivanju konkursa za organizaciju MOSI 2018, 2019 i 2020. godine. Jedan od glavnih kandidata za organizaciju narednih MOSI, kako se moglo čuti na skupštini, za sada je Priboj.

Milovan Milićević predsednik Sportskog saveza u Prijepolju
Milovan Milićević predsednik Sportskog saveza u Prijepolju

Na Skupštini MOSI, uručeno je priznanje Sportskom savezu iz Prijepolja od strane domaćina prethodnih igara, Rogatice, za dati doprinos razvoju i unapredjenju MOSI. Ispred ovdašnjeg saveza skupštini su prisustvovali novoizabrani predsednik Milovan Milićević i sekretar saveza Eldar Lisica.
PP Media

Related posts

U četrvtak u Domu kulture predstavljanje izborne liste „Vakat je“

adminpp033

Novac od koncesione naknade: Građanima po akciji 12,41 evro

adminpp033

Rakija „Ognjena“ šampion Osečine

adminpp033