Borbeni rukometaši Priboja poraženi u Leskovcu

U 17. kolu rukometne Super „B“ lige grupa „Istok – Zapad“, rukometaši Priboja, uprkos dobroj igri, poraženi su od Dubočice rezultanom 28:24 (12:13). Nakon ovog kola Priboj se nalazi na 9. mestu, dok Dubočica deli lidersku poziciju sa ekipom Radničkog 1964 iz Kragujevca.

Upornom igrom Leskovčani su došli do novih bodova protiv borbene ekipe Priboja. Gosti su održavali neizvestan rezultat čitavo prvo poluvreme, čak su na odmor i otišli sa zasluženih 12:13.

U nastavku i dalje izjednačena borba, a domaći su uspeli da serijom golova uspeju da nerešen rezultat iz 43. minuta (19:19) pretvore u 24:19 u 49. minutu. Rutinskom igrom do kraja utakmice, Dubičica je obezbedila još jednu pobedu i korak je bliže ka cilju – plasmanu u Superligu.

U narednom kolu ekipa Priboja u komšijskom derbiju na svom parketu dočekuje Pobednik iz Prijepolja.