Fap ubedljiv protiv Zlatara u komšijskom derbiju, pred više od dve hiljade gledalaca

Priboj/Nova Varoš – Fudbaleri FAP-a rutinskom igrom, nadigrali su u nedelju Zlatar iz Nove Varoši sa 7:0, pred više od dve hiljade gledalaca, i došli su do finala KUP-a OFS Priboj, gde ih u borbi za pehar očekuje duel sa Polimljem iz Prijepolja.

Komšijski derbi pratilo više od dve hiljade gledalaca, foto: FK Fap

Od samog početka utakmice „kamiondžije“ su krenule ofanzivno i već u 20. minutu igre bilo je 2:0, oba pogotka postigao je Veljko Bogićević. Treći gol delo je Igora Radovanovića, četrvti je sa “kreča” dao Plazinić, na 5:0 povisio je Drašković, što je bio i konačan rezultat prvog dela igre. U drugom poluvremenu dva puta je bio precizan Jovanović, za konačnih 7:0.

Pune tribine stadiona u Priboju, foto: FK Fap

Pre početka utakmice predsednik pribojskog kluba Jovica Vasilić uručio je dres FAP-a sa brojem 1000 Boriši Šalipuru koji je u svim selekcijama kluba počev od 1996.godine odigrao toliko utakmica.