Fudbaleri Polimlja remizirali protiv srpskoligaša iz Užica

Fudbaleri „Polimlja“ odigrali su juče drugu pripremnu utakmicu pred start prvenstva u Zoni „Drina“. Na Gradskom stadionu u Prijepolju izabranici Ivice Cvetanovskog odigrali su 2:2(2:2) protiv srpskoligaša iz Užica, ekipe „Jedinstvo Putevi“ .

Poveli su domaći golom Džanovića u 13. minutu nakon toga posle prekida gosti iz Užica preko Glišovića u 35. minutu stižu do izjednačenja, samo tri minuta kasnije Adis Balija udarcem sa desetak metara donosi novu prednost domaćem timu, međutim samo koji sekund tre isteka 45. minuta Glišović opet nakon prekida postiže svoj drugi gol na meču i ispostaviće se postavlja konačan rezultat ovo susreta.
FK Polimlje - FK Jedinstvo Putevi 2:2, strelci: Džanovi i Balija (Polimlje) Glišović (Jedinstvo Putevi), foto: www.ppmedia.rs

FK Polimlje – FK Jedinstvo Putevi 2:2, strelci: Džanovi i Balija (Polimlje) Glišović (Jedinstvo Putevi), foto: www.ppmedia.rs

Treneri oba kluba isprobali su sve raspoložive igrače na ovom susretu i u potpunosti mogu biti zadovoljni onim što su videli. „Polimlje“ će novu proveru imati već u petak kada u Prijepolje stiže ekipa Jagodine.