Cvetanovski debitovao pobedom na klupi Polimlja

Fudbaleri „Polimlja“ odigrali su juče prvu pripremnu utakmicu pred start prvenstava u Zoni “Drina”, na stadionu u Požegi savladana je domaća ekipa “Sloge” sa 1:0 (0:0).
Da trener Ivica Cvetanovski debituje pobedom na klupi “Polimlja” pobrinuo se Admir Džanović evrogolom u 75. minutu meča. Tim iz Prijepolja zasluženo je odneo pobedu, pored postignutog gola igrači “Polimlja” stvorili su još nekoliko izglednih prilika pa je zahvaljujući nedostatku koncentracije u samoj završnici napada srpskoligaš iz Požege izbegao ubedljiviji poraz. Izgledne prilike propustili su Drago Šljukić u 2 minutu i strelac gola Džanović u 55 minutu.
Na golu „Polimlja“ stajao je povratnik u svoj matični klub Tomo Despotović, a igrala su i igrači koji su letos stigli u klub Danko Grbović, Uroš Gujaničić, Lazar Jeremic, Igor Jakovljević, Stojković pojačanje iz Budoćnosti Arilje i pomenuti povratnik u klub Drago Šljukić.

FK Sloga Požega - FK Polimlje Prijepolje 23.07.2016.

FK Sloga Požega – FK Polimlje Prijepolje 23.07.2016.

Do početka prvenstva u Zoni “Drina” ostalo je dvadesetak dana, 1. avgusta u Divcima pored Valjeva planirano je izvlačenje parova za novu sezonu. Nakon duela sa “Slogom” fudbaleri „Polimlja“ odigraće još nekoliko kontrolnih utakmica kako bi tim što spremnije dočekao start prvenstva. Prvi protivnik biće Jedinstvo Putevi, utakmica se igra u sredu na Gradskom stadionu.