Fudbaleri Polimlja stigli do osme pobede

Fudbaleri Polimlja savladali su u 11. kolu Zone Drina Zadrugar iz Lajkovca sa 2:1 (1:0). Golove za osmu pobedu Polimlja postigli su Mirza Memović u 7 i Hakija Račić u 71. minutu meča, strelac za goste iz Lajkovca u sudijskoj nadoknadi bio je Mitrović. Posle ovog kola Polimlje ostaje na drugom mestu zonaškog karavana sa 26 bodova, tri manje od lidera Drine.

Domaći fudbaleri odlično su otvorili meč i već u 7. minutu stigli do prednosti, nakon centaršuta Prišunjka na pravom mestu našao se Memović i sa svega par metara od gola loptu sproveo u mrežu. I posle stečene prednosti Polimlje je nastavilo sa atacima ka golu gostiju međutim promene rezultata nije bilo sve do sredine drugog dela igre, kada na cenatršut Cvijovića odlično reaguje Račić i udarcem sa 11 metara donosi dva gola prednosti svom tima. U prvom minutu sudijske nadoknade jedini kiks odbrane Polimlja koristi Mitrović i postiže počasni gol za svoj tim. Pored dva postignuta gola igrači Polimlja stvorili su još nekoliko izglednih šansi za gol, međutim neprecizni su bili u nekoliko navrata Vilaret, Kovačević i Račić dok je udarac glavom Rovčanina sa pet metara golman gostiju odbranio.

I naredne sedmice Polimlje igra pred svojim navijačima, u Prijepolje dolazi Budućnost iz Arilja, a zatim slede možda i dva odlučujuća meča za prvu poziciju na tabeli, gostovanje u Sjenici Slogi, pa zatim i utakmica sa liderom Drinom na svom stadionu.