„Kamiondžije“ za pola sata srušile otpor Valjevaca

Priboj/Valjevo – Fudbaleri pribojskog FAP-a i u drugom ovosezonskom susretu u okviru Srpske lige Zapad zabeležili su trijumf, a svakako činjenica koja može da raduje sve ljubitelje fudbala u gradu na Limu, jeste da ekipa trenera Dragiše Žunića i nakon 180 minuta igre nije primila pogodak.

Prethodnog vikenda u Priboju je savladan Polet iz Ljubića rezultatom 2:0, a ovoga puta „kamiondžije su bile još ubedljivije protiv valjevske Budućnosti Krušik 2014.

U prvih 45 minuta igre, golova nije bilo, ali su se domaći igrači raspucali u nastavku i za nešto manje od pola sata igre tri puta su matirali golmana Stefana Milinkovića.

„Bravu“ Valjevaca otvorio je u 64. minutu Miroslav Marković iskoristivši kardinalnu grešku odbrane Valjvaca, a isti fudbaler je 18 minuta kasnije postigao svoj drugi pogodak na meču, čime je pitanje pobednika već bilo rešeno.

Konačan rezultat ovog susreta postavio je u nadoknadi vremena Đorđe Jakovljević.

Izvor: Republika