Loznica napunila do vrha mrežu kamiondžija

Fudbaleri pribojskog Fapa poraženi su u 11. kolu Srpske lige grupa “Zapad” na svom terenu od Loznice sa 0:5 (0:3). Strelci za goste sa “Lagatora” bili su Miloš Tintor 2, Nenad Milovanović 15 i Slobodan Maksimović u 36, 63 i 64 minutu meča. Nakon ovog kola “kamiondžije” ostaju pri samom dnu srpskoligaške tabele sa 7 bodova.

Ni najstariji ljubitelji fudbala u gradu na Limu ne sećaju se kada je neka ekipa toliko ubedljivo nadigrala Fap kao što je to u subotu popodne uradila Loznica, koja je poređenja radi pre ovog kola imala svega bog više od domaćina. Publika na stanionu još pošteno nije ni zauzela svoje mesto na tribinama kada je nakon smušene reakcije odbrane domaćina štoper Loznice Tintor posle prekida doneo prednost svom timu od jednog gola. Na drugi gol se čekalo do 15 minuta kada još jednu grešku u zadnjoj liniji Fapa kažnjava Milovanović, zatim je na scenu stupio Slobodan Maksimović koji je sa tri gola prosto bio nerešiva enigma za uspavanu odbranu domaćih koji za 90 minuta igre nisu uputili udarac u okvir gola. Pored “pola tuceta” spakovanih golova u mreži domaćih prava sreća je što rezultat nije bio još ubedljiviji na kontu Loznice koja je propustila još sijaset šansi na utakmici.

Sigurno da više od ubedljivog poraza navijače Fapa boli pristup igri njihovih ljubimaca, koji su na momente delovali zbunjeno, bezidejno kao grupa amatera koja je pukom slučajnosti zalutala na travnati tepih gradskog stadiona. Pokušavao je trener Kurćubić da izmenama promeni nešto u igri međutim rezulatata nije bilo izuzev nekoliko grubih startova nad krajnje korektnim gostima pa je prava sreća što su meč završili sa svih jedanaest igrača.
Trener Dalibor Kurćubić najavio je da će početkom iduće sedmice održati hitan sastanak sa upravom kluba posle kojeg će se znati da li će i dalje ostati na klupi tima iz Priboja.

U idućem kolu Fap opet igra pred svojom publikom, u subotu u Priboj stiže ekipa Prova, meč se igra od 14i30h.