Mehonić doneo bod Jasenu

Fudbaleri Jasena iz Brodareva nastavljaju sa dobrim igrama ove sezone. Tim iz Brodareva igrao je nerešeno 1:1(1:1) na gostovanju protiv Lazarice. Domaći fudbaleri poveli su nakon prekida u 29. minutu, bod Jasenu doneo je Denis Mehonić u 45. minutu sjajnim udarcem sa 16 metara.
Tokom celog meča Jasen je bio bolji rival, stvarao je znatno više prilika za gol, međutim izostala je realizacija u završnici. Odlične šanse za gol propustili su Marko Prijović, Adis Balija i Hadžibulić, tako da nakon svega viđenog domaćin može biti zadovoljniji osvojenim bodom.

Rukovodstvo i fudbaleri Jasena iz Brodareva

Posle 8. odigranih kola u Zlatiborskoj okružnoj ligi Jasen ima 17 bodova i nalazi se na 3. mestu. Prvu poziciju dele Budućnost iz Arilja i Polet iz Rasne sa po 22 osvojena boda. Naredne sedmice brodarevci će ugostiti Čajetinu koja ima samo bod manje od Jasena i nalazi se na 4. mestu, biće to debri 9. kola Zlatiborske okružne lige. Utakmica se igra u subotu na stadionu Rosulje od 14i30h.