Po jedan gol u oba poluvremena, za nova tri boda Polimlja

Fudbaleri Polimlja stigli su do novih bodova u Zoni Drina. U 8. kolu na svom stadionu Polimlje je pobedilo ekipu Osečine sa 2:0 (1:0). Golove su postigli Admir Džanović u 7. i Darko Stojković u 71. minutu meča.
Do druge vezane pobede tim iz Prijepolja stigao je teže nego što se očekivalo. Admir Džanović je već na samom startu meča pogodio mrežu gostiju i u znatnoj meri kreirao put svom timu do nova tri boda. Posle primljenog gola gosti su krenuli znatno ofanzivnije i u nekoliko navrata opaso zapretili domaćinu. Centarfor Osečine, Petrović našao se izglednim prilikama za gol čak tri puta, međutim čuvar mreže Polimlja Tomo Despotović bio je sva tri puta na visini zadatka i sačuvao svoju mrežu.
Najlepši potez na utakmici viđen je u 71. minutu kada Stojković fantastično izvodi slobodan udarac sa oko 25 metara, lopta od stative završava u mreži Osečine za konačnih 2:0.

Nova tri boda Polimlju doneli su golovima Darko Stojković (levo) i Admir Džanović (desno), foto: www.ppmedia.rs

Posle 8.odigranih kola Polimlje ima 11 bodova i nalazi se na 9. mestu sa 11 osvojenih bodova. Na prvom mestu je Jedinstvo iz Uba sa 20 bodova, drugoplasirani je Provo sa 18. Na začelju tabele nalaze se Divci i Jedinstvo 1945 sa po samo 4 boda.
Dolaskom Kuzmana Babeua na klupu Polimlja evidentan je napredak u igri. Kockice se izgleda polako slažu, ostalo je samo da Polimlje zaigra i na gostovanjima kao što igra kod kuće. Priliku da “otkine” bod na strani imaće narednog vikenda kada se igra komšijski derbi sa Slogom iz Sjenice. Zbog rekonstrukcije Gradskog stadiona u Sjenici još uvek se ne zna da li će Sloga kao domaćin igrati na svom stadionu ili će fudbalere Polimlja dočekati u Novoj Varoši na stadionu Branoševac.