Remi fudbalera Polimlja

Fudbaleri Polimlja odigrali su poslednji pripremni susret pred start prolećnog dela prvenstva u Zoni Drina. Rival je bila ekipa Sevojna, meč je završen bez pobednika 1:1(1:0). Sevojno je bilo domaćin i povelo je u finišu prvog dela igre kada je precizan bio Pejić, igrao se 43. minut. Polimlje je izjednačilo preko Đurđevića u 83. minutu. Tim iz Prijepolja bio je daleKo bolji rival od Sevojna, ekipe koja se takmiči u Zlatiborskoj okružnoj ligi, gde juri prvo mesto i povratak u Zonu. Šiljak je pogodio prečku što je bila najbolja prilika za pobedu a promašivali su redom Džanović, Cmiljanović i Žigović.
Narednog vikenda počinje prvenstvo u Zoni Drina, Polimlje će na prolećnoj premijeri gostovati u Osečini istoimenoj ekipi koja se nalazi na 12 mestu zone Drina sa dva boda manje od Polimlja koje se nalazi na 11 mestu. Meč se igra u nedelju od 14h.