Pobeda fudbalera Polimlja

Takmičarsku godinu pred svojim navijačima u kojoj klub slavi jubilej, 90. godina postojanja, fudbaleri Polimlja započeli su pobedom. U 17. kolu zone Drina Polimlje je bilo boje od Sprtaka 1924 iz Ljiga i pobedilo sa 2:1(1:0), golove su postigli Maksimović (autogol) u 7. minutu i Džanović iz slobodnog udarca sa 20 metara u 64. minutu za Polimlje, gol za goste iz Ljiga postigao je Lomić u 52 minutu.
U tvrdoj pravoj prvenstvenoj utakmici, pred skoro hiljadu gledalaca fudbaleri Polimlja odlično su otvorili utakmicu i ranim pogodkom stigli do prednosti od jednog gola, imali su domaći fudbaleri još prilika da tu prednost uvećaju međutim na odmor se otišlo sa 1:0.
Sedmi minut nastavka bio je koban za Polimlje kada je posle nespretne reakcije golmana Cerovića Sprtak stigao do izjednačenja, nakon toga gosti su stvorili nekoliko prilika za potpuni prekoret međutim u završnici napada bili su neprecizni. Igrao se 64. minut kada je Dzanović na oduševljenje publike fenomenalano izveo slobodan udarac i doneo ispostavilo se pobedu svom timu.
Polimlje posle ovog kola ima 21 osvojen bod i nalazi se na sredini tabele zone Drina. Ovo je bila odlična uvertira za naredno kolo kada Polimlje u komšijskom derbiju gostuje Zlataru iz Nove Varoši.