DRUŠTVO

U četvrtak prednovogodišnji koncert Neše Galije u Domu kulture

Prijepolje – U četvrtak, 26. decembra, u prijepoljskom Domu kulture akustični koncert održaće Nenad Milosavljević, popularni “Neša Galija” u pratnji gitariste.

Prijepoljska publika će imati priliku da se podseti starih dobrih hitova ali ovoga puta u nešto drugačijem stilu sa obojenim zvukom drvenih instrumenata.Dodirni me, Stare trube, Još uvek sanjam, Digni ruku, Kad me pogledaš… samo su neke od pesama iz bogatog višedecenijskog repertoara „Galije“ koje će moći da se čuju u koncertnoj večeri.

Ulaznice za koncert već se nalaze u prodaji i mogu se kupiti na biletarnici Doma kulture, po ceni od 300 dinara. Početak koncerta predviđen je za 20 časova.

PP Media

Povezane stavke

Džemat Velike Župe pokrenuo donatorsku akciju sakupljanja novca za završetak radova na Islamskom centru

adminpp033

U nedelju bez struje deo Prijepolja

adminpp033

Božićna čestitka predsednika Skupštine opštine Prijepolje Izudina Šantića

adminpp033