U prolećnoj premijeri pred 2.500 hiljade navijača Fap slavio protiv Mladog radnika (video)

Priboj/Požarevac – Fudbaleri Fap na prolećnoj premijeri pred svojim navijačima, kojih je bilo u subotu na stadionu kraj Lima više od 2.500 hiljade, pobedili su Mladi radnik sa 4:1 (1:1) i tako nastavili borbu za ulazak u Prvu ligu Srbije.

Fap – Mladi radnik 4:1 (1:1), foto: PP Media Prijepolje

Nije krenulo sve najbolje za “kamiondžije” već u 17 minutu Stanisavljević je iskoristio prvi dobar napad svog tima i proturio loptu kroz noge golmanu Fapa Lazaru Đorđeviću za vodstvo od 1:0. Posle primljenog gola, domaći fudbaleri nošeni navijanjem sa tribina krenuli su sa silovitim napadima, i gotovo posle svake akcije stvarali šanse za gol. Ipak, na izjednačenje se čekalo sve do 41. minuta kada Jasin Rašljanin sa ivice šesnaesterca pogađa za 1:1.

Domaći su stigli do prednosti u 55. minutu, kada je sa “kreča” precizan bio Bogićević, na 3:1 povisio je Veljko Plazinić u 72. minutu, dok je konačan rezultat postavio u samoj završnici meča, svojim prvencem u dresu “kamiondžija” tamnoputi Obiora Odita.

Nakon 17. odigranih kola u Srpskoj ligi “Zapad” lider je ekipa Smedereva sa 43 boda, Borac iz Čačka je sakupio 40, dok Fap na trećem mestu ima 35 bodova. U narednom kolu Pribojci gostuju Mačvi iz Bogatića.