Ub prijao kamiondžijama

Fudbaleri Fapa iz Priboja pobeili su u 10. kolu Srpske lige grupa “Zapad” na gostovalju u Ubu Jedinstvo sa 2:1 (2:0).“Kamiondžije” su do prednosti stigle nakon autogola u 25. minutu, strelac drugog gola bio je Milošević u 43 dok je poraz domaćina ublažio Andrić u 65. minutu meča. Nakon ovog kola Fap je utekao sa začelja tabele i nalazi se na 16. mestu sa svega 7 bodova, dva više od “fenjeraša” Železničara iz Lajkovca.
Izabranici Dalibora Kurćubića u Ub, na megdan starom znancu otputovali su nakon niza loših rezultata sa imperativom pobede i željom da uhvate priključak sa rivalima te da pobegnu sa začelja tabele. Za razliku od nekih prethodnih mečeva kada sreća nije bila saveznik Fapovim igrača ovoga puta “fortuna” je pogledala na plave sredinom prvog dela igre kada se lopta otkotrljala u mrežu posle nespretne reakcije odbrane domaćih, pitanje pobednika u smiraju prvog dela igre rešio je Milošević. Defanzivnom igrom u drugom delu meča gosti su uspeli da sačuvaju ceo plen i da u nastavak prvenstva uđu u znatno boljem raspoloženju.
U idućem kolu u subotu od 14i30h Fap na svom terenu u derbiju začelja dočekuje Loznicu.