Ubedljiva pobeda fudbalera Polimlja

Fudbaleri Polimlja iz utakmice u utakmicu igraju sve bolje i lepše, u 19 kolu Zone Drina na svom terenu savladana je Ribnica iz Mionice sa 4:1 (2:1). Domaći su odlično otvorili utakmicu i u 45 sekundi meča stigli do prednosti posle odlično izvedenog prekida Prišunjka u kaznenom prostoru najbolje se snašao Džanović i dove Polimlje sa 1:0. Gosti iz Mionice nisu još stigli ni da se oporave od početnog šoka a već je bilo 2:0 za domaćina, strelac u 6. minutu bio je Anes Đurđević. Nadu gostima da mogu do pozitivnog rezultata dao je Marko Starčević u 35. minutu, međutim u nastavku susreta Polimlje je zaigralo znatno čvršće i bolje pa su Cmiljanović posle prekida u 67 i Nedeljković u 83. minutu stavili tačku na ovaj meč i doneli Polimlju nova tri boda za miran nastavak prvenstva.
Posle ovog kola izabranici Nihada Nalbandića imaju 25 bodova i nalaze se na sredini tabele Zone Drina, naredni meč Polimlje igra iduće subote u Bajinoj Bašti protiv Sloge drugoplasiranog tima ovog ranga takmičenja.