Jasen doneo tri boda iz Bajine Bašte

Fudbaleri Jasena iz Brodareva ostvarili su treću ovosezonsku pobedu. Oni su na gostovanju u Bajinoj Bašti bili bolji od ekipe Višesave i pobedili sa 2:1(2:1). Sva tri gola na utakmici viđena su u prvom poluvremenu i to u roku od samo 3 minuta. Dvostruki strelac za tim iz Brodareva bio je Aldair Hadžibulić u 32 i 34 minutu, domaći su gol postigli u 33. minutu.
Pored dvostrukog strelca na meču Hadžibulića, zasluge za tri nova boda brodarevskog kluba, pripadaju i golmanu Ervinu Sinančeviću koji je u finišu prvog poluvremena uspeo da odbrani jedanaesterac domaćim fudbalerima.
Posle četiri odigrana kolu u Zlatiborskoj okružnoj ligi Jasen se nalazi na 4. mestu sa 9 osvojenih bodova, i ima samo bodom manje od tri prvoplasirane ekipe Budućnosti, Lazarice i Poleta.
Priliku da popravi bodovni saldo Jasen će imati već u sredu kada je na programu vanredno kolo i u Brodarevo stiže ekipa Soko iz Bajine Bašte. Meč se igra od 16h na stadionu Rosulje.