Mileševac nastavlja pobedonosni niz

Košarkaši “Mileševca” nastavili su sa pobedama u Druge RL grupa Zapad u 5 kolu pobeđena je “simpatična” ekipa Ivanjice sa 86:61 po četvrtinama 24:15; 24:15; 19:17; 19:14.Pobeda domaćina nijednog trenutka nije dolazila u pitanje,od samog starta meča domaći su nametnuli svoj ritam igre tako da tim iz Ivanjice nije uspeo da im parira pa je prednost iz četvrtine u četvrtinu rasla.Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Rade Drobnjak sa 29 poena Maksimović je dodao 19 dok je Sokić dao 8.. U sledećoj rundi takmičenja “Mileševac” će gostovati u Čačku ekipi “Čačak 94”timu koji za sada nema nijednu pobedu pa će to biti prilika da se pobedonosni niz nastavi.
Posle ovog odigranog kola tim iz Prijepolja je ubedljivi lider ovog ranga takmičenja drugoplasinara je upravo ekipa Ivanjice koja ima skor 3:2.