Gol Balije vredan tri boda

Fudbaleri „Polimlja“ pobedili su „Zadrugar“ iz Lajkovca sa 1:0(0:0) u utakmici 14. kola „Zone Drina“.U jednoj pravoj prvenstvenoj utakmici sa puno trčanja na obe strane domaći fudbaleri potpuno zasluženo stigli su do pobede.Ključni detalj na meču desio se u 73. minutu kada Adis Balija koristi grešku odbrane gostiju i jednu odbijenu loptu sa desetak metara šalje u mrežu golmana Markovića.
Mogla je pobeda da bude i ubedljivija da su u završnici napada bili precizniji Stranjaković,Rovčanin i Pjanović međutim lopta kao da do tog sedamdeset trećeg minuta nije htela u gol.Gosti su stigli u Prijepolje sa jasnom namerom da sačuvaju svoju mrežu i da iz kontra napada ako im se ukaže šansa pokušaju da ugroze gol Jasmina Koča.Međutim dobra postavka igre trenera Ivana Čančarevića uz odlično trčanje i igru na srediti terena celog tima onemogućili su tim iz Lajkovca da za devedest minuta upute šut u okvir gola.
Posle 14 odigranih kola „Polimlje“ se nalazi na 8. mestu „Zone Drina“ sa 18 osvojenih bodova i utakmicom manje od konkurenata.Lider ovog ranga takmičenja je „Zlatibor“ koji je sakupio 38 bodova sedam više od drugoplasirane „Sloge“ iz Bajine Bašte.Do kraja jesenjeg dela prvenstva ostalo je da se odigra još jedno kolo, tim iz Prijepolja će naredene subote krenuti u goste „Jedinstvu“ iz Uba pa će nakon te utakmicu 29. novembra na gradskom stadionu u Prijepolju dočekati „Radnički Stobeks“ u zaostaloj utakmici nakon čeka će biti spuštena zavesa je jesenju sezonu.