Polimlje i Zlatar remizirali, Jasen otkinuo bod u Sevojnu (video)

Prijepolje/Nova Varoš/Brodarevo – U 3. kolu Zapadno – moravske zone, u komšijskom derbiju fudbaleri „Polimlja“ na svom terenu igrali su nerešeno 1:1 (1:1) protiv “Zlatara” iz Nove Varoši. Pred oko 200 gledala na gradskom stadionu u Hašimbegovića polju, gosti su prvi stigli do prednosti preko Milovana Grbovića u 36. minutu, dok je Polimlje do boda došlo autogolom golmana Timotijevića u zadnjim sekundama prvog poluvremena.

Inače, čuvar mreže Zlatara, Timotijević, za lošu reakciju kod izjednačujućeg gola domaćina iskupio se u 52. minutu meča, kada je odbranio penal Šiljku.

Nakon 3 odigrana kola u Zapadno – moravskoj zoni, “Polimlje”  i “Zlatar” dele 6 poziciju na tabeli sa po 5 osvojenih bodova.

Brodarevski “Jasen”, uspeo je da otkine bod u Sevojnu na gostovanju istoimenoj ekipi. Brodarevci su igrali 1:1, a gol za “Jasen” delo je Ćirkovića. Sa 4 osvojena boda klub iz Brodareva, nalazi se na 8. mestu zonaškog karavana.

U narednom kolu, “Polimlje” putuje u Užice na megdan “Slobodi”, “Jasen” na “Rosuljama” dočekuje lidera prvenstva ekipu “Budućnosti” iz Arilja, dok novovaroški “Zlatar” na svom bunjištu igra protiv “Poleta” iz Ljubića.