Polimlje na bod zaostatka od lidera Drine

U 12. kolu Zone Drina fudbaleri Polimlja savladali su na svom terenu Budućnost iz Arilja sa 2:0 (2:0), do pete uzastopne pobede “crveni” su stigli golovima Prišunjka u 2 i Tasića u 32. minutu meča. Posle ovog kola Polimlje ostaje na drugom mestu sa 29 bodova sa samo bodom zaostatka za liderom Drinom koja je u nedelju popodne remizirala u predgrađu Valjeva sa OFK Divcima 0:0.

Lepši početak domaćin nije mogao poželeti, već posle prvog napada i prekida sa leve strane na pravom mestu našao se Prišunjak i doneo prednost svom tima. Nastavili su fudbaleri u crvnim dresovima u istom ritmu pa su se ređale šanse kao na traci međutim udarci Račića, zatim Rovčanina i Šiljka završili su pored gola dok je stativu direktno iz kornera pogodio Bjelić. Odličnu igru svog tima u prvom poluvremenu upotpunio je efektnim golom Tasić u 32. minutu.

U narednom kolu Polimlje putuje na megdan komšijama iz Sjenice ekipi Sloge koja ima samo bod manje i nalazi se na trećem mestu. Klub iz Sjenice imao je lepu uvertiru pred komšijski debri, sa 4:0 u gostima je savladana ekipa Rađevca.