Cerović kumovao drugom vezanom porazu Polimlja

Fudbaleri Polimlja poraženi su u 23. kolu Zone Drina od ekipe Radnički Stobeks sa 4:1(2:0), bio je ovo drugi vezani poraz ekipe iz Prijepolja. Golove za tim iz predgrađa Loznice postigli su Lazić u 14 i 27 minutu, Kojić u 63 i Stojanović u 73. minutu gol za goste postigao je nakon solo akcije Cmiljanović u 67. minutu meča.
Drugom vezanom porazu Polimlja u značajnoj meri kumovao je golman Nikola Cerović, sva četiri gola Radnički je postigao posle prekida. Prva dva gola postignuta su posle slobodnih udarca sa više od 35 metara udaljenosti, oba puta precizan je bio Lazić uz početničke greške cuvara mreže tima iz Prijepolja. Treći gol domaći su postigli nakon kornera i loše reakcije Cerovića loptu u mrežu gurnuo je Kojić sa svega dva metra udalljenosti, čuvar mreže Polimlja svoj „očajan“ dan zaokružio u 73. minutu takođe posle slobodnog udarca kada je u njegov „bliži“ ugao bio precizan Stojanović.
Nakon 23. kola Polimlje se nalazi na 13. mestu tabele Zone Drina sa 27 bodova, ni ostali rezultati „crvenima“ nisu išli na ruku tako da su direktni konkurenti za opstanak zabeležili pobede. Zlatar iz Nove Varoši pobedio je u gostima 2:0 „prežaljenu“ Brezovicu. Naredi susret Polimlje igra u nedelju kada u Prijepolje dolazi direktan konkurent za opstanak u ovom rangu takmičenja ekipa Budućnosti iz Arilja, meč se igra na Gradskom stadionu od 16i30h.