Fap na putu ka Prvoj ligi protutnjao kroz Gornji Milanovac

Priboj/Gornji Milanovac – Na putu ka Prvoj ligi Srbije, Fudbalski klub FAP je ostvario još jednu impresivnu pobedu, trijumfujući u gostima rezultatom 3:0 protiv ekipe Takova iz Gornjeg Milanovca. Strelci za „kamiondžije“ bili su Veljko Plazinić u 3. minutu, Miroslav Marković u 71. i Đorđe Jakovljević u 89. minutu. Ova pobeda predstavlja još jedan korak ka ostvarenju cilja kluba – plasmana u viši rang takmičenja.

Fap silan u Gornjem Milanovcu, foto: Printskrin

Utakmica je bila ispunjena uzbuđenjem i dominacijom FAP-a na terenu. Njihova ofanzivna igra i efikasnost, uz granitnu odbranu bili su ključni faktori koji su doprineli ubedljivom trijumfu.

Igrači FAP-a su demonstrirali svoju spretnost i upornost, postižući tri gola i pokazujući visok nivo igre i zrelost na terenu. Pored tri nova boda, pobeda donosi dodatno samopouzdanje ekipi u pohodu za ulazak u Prvu ligu Srbije.

Tabela nakon 11. kola u Srpskoj ligi Zapad, foto: Printskrin

„Kamiondžije“ su posle 11. odigranih kola sakupile 29 bodova i jedini su neporaženi klub do sada u Srpskoj ligi „Zapad“.

Odbrana Fapa do sada je primila svega 3 gola, čuvar mreže Pribojaca Branko Nikolić poslednji put je savladan još u 8. kolu.

Naredne subote, Fap na svom terenu od 13 časova, za nastavak pobedonosne serije, dočekuje Slogu iz Petrovca na Mlavi.