Polimlje će do poslednjeg kola strepeti za opstanak

Fudbaleri Polimlja poraženi su u predposlednjem kolu Zone Drina u Lajkovcu od ekipe Zadrugara sa 2:1(2:1). Sva tri gola postignuta su u prvih 45 minuta, strelci su bili Spasojević u 9 i Jerinić u 26 minutu za domaćina, dok je gol za Polimlje postigao Adis Balija u 19. minutu.
Računica je jasna samo pobeda u poslednjem kolu protiv Jedinstva iz Vladimirovaca fudbalere Polimlja sigurno ostavlja u društvu „zonaša“ i naredne sezone, dok bi u slučaju svakog drugog ishoda“crveni“ morali da strepe i osluškuju rezultate sa ostalih terena. Polimlje se nalazi na 13. mestu tabele Zone Drina sa 38 bodova, isto toliko bodova ima i 12. Ribnica dok je 11. Osečina sakupila 39 bodova i u poslednjem kolu u direktnom duelu sa Ribnicom odlučuje koja ekipa će se preseliti u niži rang. Od naredne sezone u „okrug“ se sigurno sele Brezovica, Budućnost i Zlatar.
Sve utakmice poslednjeg kola Zone Drina igraju se u nedelju i počinju u 17i30h.