Sloga odnela bodove iz Hašimbegovića polja

Fudbaleri Polimlja poraženi su u 24. kolu Zone Drina na svom stadionu od Sloge iz Sjenice rezultatom 1:0 (1:0), jedini gol na utakmici delo je Admira Džanovića u 12 minutu. Nakon ovog kola tim iz Prijepolja ostao je na sredini tabele sa 36 osvojenih bodova dok su gosti iz Sjenice pobedom znatno popravili šanse za opstanak u ovom rangu takmičenja i sa 29 bodova nalaze se na 11 mestu.

Gosti sa Pešterske visoravni odlično su započeli utakmicu, u koji su ušli sa imperativom pobede, pa je prvu pravu šansu na meču nakon gužve u kaznenom prostoru iskoristio i u gol pretvorio nekadašnji igrač „crvenih“ Džanović . Posle primljenog kola publika na stadionu u Hašimbegovića polju, njih oko 500 uglavnom navijača Polimlja, očekivalo je znatno bolju i agilniju igru domaćih fudbalera koji su danas delovali „mlako“ i nezaiteresovano za igru. Međutim samo par polu šansi Ćukovića i stativa pogođena od strane Prišunjka bilo je sve što su izabranici Aleksandra Petakovića prikazali za devedeset minuta igre, što je gostima iz Sjenice olakšalo posao da do kraja meča sačuvaju minimalnu prednnost stečenu u ranoj fazi meča.

U narednom 25 kolu Polimlje putuje u Ljuboviju na megdan Drini trećeplasiranom timu Zone Drina.